facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Toplam 16 adet ürün bulundu.

Kilo artışı ve azalışını kolayca öğrenmemizi sağlayan tartılar, kilosuna dikkat etmek isteyen herkesin vazgeçilmez ürünleri arasında bulunuyor. Sürdürülebilir bir sağlıklı yaşam için kilo takibi oldukça önem taşıyor. Şık tasarımlarıyla MF Product tartılar isteyene dijital isteyene akıllı tartı seçeneği ile formda ve zinde kalacakları bir rutin oluşturmalarını destekler.

Tartılar

Eski tip baskülünüzü yenisi ile değiştirmek için aradığınız ürünler burada!

Neredeyse her evde bulunan baskül modelleri, kilo takibini kolaylaştıran çalışma prensipleri ile olmazsa olmaz eşyalarımız arasında yer alıyor. Bu yüzden onlar evlerimizin vazgeçilmezi dersek abartmış olmayız. Tabii birçok eşya gibi tartılar da yıllar içinde bazı değişiklikler geçiriyor.

Teknolojinin dokunduğu her ürün gibi tartı modelleri de artık dijital ve akıllı. Bu kategoride dijital banyo tartıları ve farklı fonksiyonları ile kilonuzdan fazlasını size sunan akıllı tartı modelleri sizleri bekliyor.

Kilo Takibini Kolaylaştıran Dijital Tartılar

Sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilen dijital tartı modelleri, kolay kullanımları ile kilo kontrolünü bilinçli bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Kilo kontrolü sadece kilo aldığınız veya diyete başladığınız zamanlarda takip edeceğiniz bir durum olmamalı. Bir anda nerden geldi bu kilolar dememek için vücuttaki değişiklikleri düzenli olarak takip etmelisiniz. Bunun için kilo ölçümünü hassas ve de doğru bir şekilde yapan bir dijital tartı işinizi kolaylaştıracaktır.

Formda Kalmanıza Yardımcı Olacak Akıllı Tartı Modelleri

Formunuza dikkat ediyor, kalori takibini yediklerinizde sık sık uyguluyorsanız, akıllı tartılar sizin en iyi yardımcınız olabilir. Detaylı analiz ve farklı ölçüm sonuçlarıyla dikkat çeken akıllı tartılar sağladığı sayısız fayda ile yaşam kalitenizi yükseltiyor. Akıllı telefonunuz ile bağlantı kuran modeller, vücut kitle endeksi, kemik ölçümü, yağ ve kas ölçümünü telefonunuza gönderiyor. Bu bilgileri sadece göndermekle kalmayıp kayıt altında da tutarak, size kıyas yapma avantajı sağlıyor. Böylece en ufacık bir değişiklik bile gözden kaçmıyor.

Aktif Bir Yaşam için Elektronik Tartı Modellerimizi Keşfedin!

Beslenme biçiminizi daha kontrollü bir hale getirecek tartı modelleri monofiyat.com’da. Sağlıklı yaşam hedefinizi kolaylaştıran tartılar ile programınıza sadık kalın. Obezite vb. hastalıklardan uzaklaşın. Hemen alışverişe başlayarak ürününüzü vakit kaybetmeden adresinizden teslim alın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll Top