facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Tatil ve Seyahat

Toplam 36 adet ürün bulundu.

Tatil ve Seyahat Alışverişi İçin Aradığın Her Şey…

Yaz alışverişi ağırlıklı olarak tatil ve yol planlarına uygun olarak yapılıyor. Her sene yapılan yaz alışverişi listelerinde bir eksik mutlaka çıkıyor. Tatilde “tüh bu da olsaydı” dememen için seyahatinin olmazsa olmazlarını senin için listeledik.

Seyahatini planlarken ihtiyaç listene son kez birlikte bakalım. Yazın keyfini çıkarmanı sağlayacak fırsatları tek tıkla sana ulaştıralım.

Müziğin Ritmini Tatilde de Acoustic Ürünleri ile Yakala!

Sıcak havaların gelmesi ile birlikte yaz tatili planları yapılmaya başlandı. Tatil öncesi alışverişler için de eksikler belirlendi. Taşınabilir hoparlörler bir güneş kremi kadar listenin ön sıralarında olmayabilir. Ama müziksiz geçecek bir tatilde eğlenceden birtakım ödünler verdin demektir. Tatil keyfini neşeli yaz şarkıları ile tamamlamak için kolayca taşıyabileceğin portatif hoparlörlerimizi bu sayfadan inceleyebilirsin!

Powerbank Modelleri Sayesinde Her An Online Kal!

Taşınabilir şarj cihazları ile ev dışında, tatilde kısacası prizden uzak her yerde telefonumuzu rahatça şarj edebiliyoruz. Telefonunun güç kaynağı olan bu küçük kurtarıcılar 10000 mAh batarya kapasitesi ile ihtiyacın olan enerjiyi kolayca elde etmeni sağlıyor. Böylece tatilde şarjım bitti, en yakın priz nerede gibi dertlerin son buluyor.

Aracının da Seyahat İhtiyaçlarını Karşıla!

Tatile aracın ile çıkacaksan ve sadece kendi ihtiyaçlarına ağırlık verdiysen atladığın çok önemli bir şey var demektir. Yolculuk esnasında seni neler bekliyor, kötü sürprizlere ne kadar hazırlıklısın? Tatil keyfini kaçıracak her türlü detaya karşı MF Product araç aksesuarları ile hazır olabilirsin. Bilmediğin bir yola mı girdin? Telefonundan navigasyonu aç ve telefonunu araç telefon tutucuya yerleştir. Sen sadece yola odaklan, telefonun araç tutucu ile güvende! Yolda aracının aküsü mü bitti? Akü takviye seti ile çözüm elinin altında! Son olarak yolda yaşayacağın tüm her şey de araç kameraları ile kayıtta!

Macerayı Aksiyon Kameraları ile Tamamla!

Aksiyon kameraları en hareketli anları kayıt altına almak için özel olarak tasarlanıyor. Su altı çekimi için su geçirmez koruyucu kasası, dış mekan çekimleri için özel aparatlar video ve fotoğraflarını benzersiz kılıyor. Yaz tatilinde macera dolu sporlar yapıyorsan mutlaka bir aksiyon kamerasını da bavuluna eklemeyi unutma. Böylece bir kere yaşadığın en değerli anlarını defalarca izleme fırsatını yakala!

Yaz Coşkusunu Monofiyat’la Yaşa!

Yaz için alışveriş listesi hazırlıklarına başladın ve “yaz alışverişlerinde neler olmalı” sorusunun cevabını arıyorsan doğru yerdesin. Tatilini daha keyifli kılacak ürünler yüzünü güldürecek fiyatlarla monofiyat.com’da. Hemen alışverişe başla, yaz tatili ürünlerini tükenmeden yakala!

Scroll Top