facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Cep Telefonu Aksesuarları

Günümüzde birçok ihtiyacı kolayca karşılayabildiğimiz akıllı telefonlar, hayatın her alanında elimizin altında. Bu bakımdan birçok dış etkene de maruz kalmakta. İletişimden bankacılık işlemlerine, müzik dinleme, oyun gibi eğlence amaçlı aktivitelerden yol tarifine kadar birçok alanda bize kolaylık sunan telefonlarımız için bazı destek ve koruyucu ürünlere gerek duyabiliyoruz. Ekran koruyucu, telefon kılıfı, şarj kabloları, powerbank ve daha birçok ürün için en uygun fiyatı bu kategorimizde bulacaksınız. Cep telefonu kullanımını daha sürdürülebilir kılmak için hemen ürünlerimizi incelemeye başlayın.

Telefon Aksesuar Çeşitleri

Cep telefon aksesuarlarımız hem işlevsel olarak hem de yenilikçi tasarımları sayesinde bu kategoride beklentilerinizi karşılayacak seçenekler sunarken, akıllı cihazınızı mükemmel bir mobil arkadaşa dönüştürüyor. Cep telefonunuzdan daha fazla yararlanmanızı sağlayacak bu ürünler telefonunuzu kullanırken size en iyi şekilde yardımcı olacak.

Bu kategoride ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler mevcut. Akıllı telefonlarınızın telefon kılıflarından ekran koruyucularına, duvar şarjlarından şarj kablolarına, her an yanınızda bulunacak taşınabilir powerbank’lere kadar her şey burada! Unutmadan aracınızda şarjınız bittiğinde, araç şarjları ve araç tutacakları da güvenliğiniz için tam da bu kategori de yerini aldı! Hadi biraz daha yakından bakalım: 

Telefon Kılıfı

Telefon kılıfları, akıllı cihazınızı günlük darbelerden, düşme ve çizilmelerden korumanıza yardımcı olur. Farklı renk ve model seçenekleri ile cep telefonu kullanımını daha sağlam kılan kılıf modelleri mobil hayatınızı daha konforlu bir hale getiriyor.

Peki, telefon kılıfı alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Tarzınıza uygun olarak üretilen birbirinden şık telefon kılıfı modelleri pratik kullanımları ile dikkat çekiyor. Desenli ve simli modeller, su geçirmez kılıflar tasarımları ile göz dolduruyor olsa da mutlaka kullanışlı ve dayanaklı olmasına ayrıca dikkat etmek gerekiyor. iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo gibi telefon markalarının hem şık hem dayanıklı modelleri bu kategoride sizi bekliyor!

Ekran Koruyucu

Ekran koruyucular, telefonunuzun ekranınızı çizilmelere karşı koruyan önemli telefon aksesuarlarıdır.  Telefonu çarpma ve düşmelere karşı korumak için ekranınızı kaplayan koruyucular en iyi fiyatlarla sizlerle.

iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo telefonunuza uygun olarak üretilen ekran koruyucular ile telefonunuzu daha fonksiyonel bir şekilde kullanmaya başlayın.

Duvar Şarjı

Cep telefonlarının önemli parçalarından biri de duvar şarjlarıdır. Telefonunuzun işlevlerini yerine getirebilmesi için enerji ve güç takviyesini yapan hızlı şarj cihazları olmazsa olmazlardandır.

Evde, ofislerimizde sıklıkla kullandığımız duvar şarjları; tek USB, çift USB, 3 USB, PD (Power Delivery) + USB olarak birden fazla ürün çeşitliliğine sahiptir.

Duvar şarjları:

Tek USB: Klasik olarak değerlendirilen bir USB portu ile tek cihaz şarj eder.

Çift USB: Aynı anda iki cihazı şarj eder.

3 USB: Aynı anda üç ayrı cihazı şarj eder.

PD (Power Delivery) + USB: 18 Watt ve 60 Watt’lık gücü sayesinde, PD şarj cihazları USB port girşi ile hızlı şarj imkanı sunar.

Araç Şarjı

Arabanızda telefonunun şarjı bittiğinde telefon kullanımına ara vermeden devam etmeniz için mükemmel kurtarıcılardır. Araç içi telefon kullanımını kolaylaştıran bu ürünler yolda acil bir durum veya ihtiyaç anında telefonsuz kalmamanızı sağlar.

Powerbank

Teknoloji çağında malum, internete girmeden vakit geçiremez bir haldeyiz. Okuduğumuz makaleler, kitaplar, araştırma konuları her şeye internet sayesinde erişebilir durumdayız. İnternet kullanımının bu kadar sık olmasının sonucu da şarjın hızlı tüketimi söz konusu oluyor.

Şarjınız mı bitiyor? Artık taşınabilir şarj aletleri, powerbank’ler sayesinde şarjınızı kontrol etmeniz mümkün!

Powerbank ile telefonumu nasıl şarj edebilirim?

Taşınabilir şarj aletlerinin içerisinden telefonunuzu şarj edebilmenize, telefonunuzu powerbank’e bağlayabilmenize yardımcı kablo bulunacaktır. Bu kablo sayesinde telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Powerbank alırken nelere dikkat etmeliyim?

mAh değerine dikkat etmeniz önemlidir. mAh değeri ne kadar yüksekse, o kadar pil ömrü imkanı sunmaktadır.

mAh nedir?

Açılımı miliamper anlamına gelen mAh, saatte kaç amper depolayabildiğini ve cihaza verebildiğini göstermektedir.

Örneğin; 2500 mAh aralığında bir telefona sahipseniz, en az 6000 mAh seviyesinde bir powerbank almanız uygun olacaktır.  Kısacası kullandığınız cihazların miliamper cinsinden kapasitelerini bilmeniz durumunda yaklaşık 3 katı kapasiteye sahip bir powerbank seçimi ideal olacaktır.

Kaliteli kablo seçimine (şarj iletim kablosu) dikkat etmeniz gerekmektedir. Powerbank fiyatları modellerine, pil türüne ve kapasitelerine göre değişkenlik göstermektedir.

Araç Telefon Tutucu

Günümüzde araçlarınızın olmazsa olmazları arasında yer alan telefon tutucu araç kullanırken telefonunuza rahatlıkla telefonunuza bakmanıza yardımcı olmaktadır.

Telefon tutacağı özellikleri nelerdir ve nelere dikkate edilmelidir?

  • Araç telefon tutacakları, genelde evrensel olup, tüm telefonlara uyumlu ürünlerdir.
  • Pratik ve kolay kullanımlı, mıknatıslı, sensörlü olan olanlar ürünler tercih edilebilir.
  • Telefon tutacağının monte edildiği yer önemlidir. Seçiminize uygun olarak kalorifer ızgarasına veya torpido üzerine monte edilen ürünler tercih edilebilir.

Şarj Kabloları

Farklı yapıdaki cihazları şarj etmenize olanak sağlayan şarj kabloları ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz!

Telefon modelinize uygun olarak üretilen şarj kabloları bulunmaktadır. Örneğin; iOS işletim sistemli telefon ve tabletleriniz için Lightning şarj kablosu, Android işletim sistemli telefonlarınızın çoğu Micro USB şarj kablosu veya Type-C şarjı destekleyen bir akıllı cihaza sahipseniz Type-C şarj kablosu almanız gerekmektedir.

Tasarımda sınır tanımayan şarj kablolarının, örgülü modellerini bileklik olarak da kullanabilirsiniz.Şarj kablosu alırken, kırılma veya katlanma gibi durumlara karşı kablo dayanıklılığını ve kablo sarım tekniğini kontrol edebilirsiniz.

Tüm dayanıklı, kullanışlı telefon aksesuarları için MF Product ürünleri vazgeçilmeziniz olacak!

 

 

 

Scroll Top