facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Cep Telefonu Kılıfları

Akıllı telefonlar, günümüzde birçok işlevi yerine getiriyor. Fotoğraf çekme, müzik dinleme, internet işlemleri, mobil banka uygulamaları gibi daha birçok işlem akıllı cihazlarımız sayesinde tek yerden yönetilebiliyor. Bize birçok alanda kolaylık sağlayan bu elektronik aletleri dikkatli kullanmak bizim için büyük önem taşıyor. Bunun için üretilen telefon kılıfları hem telefon kullanımını daha güvenli kılıyor hem de mobil cihaz kullanımını kolaylaştırıyor.

Telefon Kılıflarının İşlevleri

Cep telefonlarımızı güvende tutmak için tasarlanmış, silikon, sert plastik gibi malzemelerden üretilen telefon kılıfı,  telefonlarımızı her türlü dış tehditlere karşı koruyan, cep telefonlarına dost yardımcı metaryellerdir.

iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo gibi telefon markalarının tüm modellerine yönelik telefon kılıflarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Günümüzde telefon kılıfları klasik modellerin dışında tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Tarzınıza uygun olarak üretilen Jettpower ürün ailesinde yer alan 100’den fazla telefon kılıfları çizilmelere, düşmelere karşı hem korumalı hem de modayı yakından takip etmektedir.

Hadi hep beraber MF Telefon Kılıflarına biraz yakından bakalım!

 Telefon Kılıfı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  •         Tasarımına

 MF Product ile sade ve klasik tasarımları keşfedin!

İlk üretilen klasik tasarımlara göre günümüzde telefon kılıfları çok fazla gelişim göstermektedir. Su geçirmez telefon kılıfları, popsocket telefon kılıfları, silikon telefon kılıfları ve renkli modeller  bu kategoride en çok tercih edilen telefon kılıfları arasında yer almaktadır.

  •         Her türlü tehdide karşı korumalı olmasına

Siz telefonunuzu düşünmeyin, MF Product düşünür!

Teknoloji geliştikçe akıllı cihazlarımız daha da hassaslaşiyor ve yaşadığımız koşuşturmacalar yüzünden dikkatsiz olabiliyoruz. Yani telefonlarımızı gün içerisinde istemeden düşürebiliyoruz.  Telefonunuzu tüm tehditlere karşı koruyacağınız MF Product ürünleri, dayanıklı tasarımları ile telefonunuzu olası kazalardan koruyor.

  •         Boyut

 Tam köşe korumalı ve telefonunuzu sıkıca kavrayan modellere dikkat etmelisiniz. Yani telefon modeliniz ile uyumlu cep telefonu kılıflarını almalısınız. 

Telefon Kılıfı Modelleri

Telefon kılıfı alışverişi yapmak her zaman keyifli olmuştur. Farklı tasarımları ile yaşam tarzınızı yansıtması için birden fazla telefon kılıfına ihtiyacınız olabilir. Birbirinden farklı MF Telefon Kılıfı modelleri yüksek kaliteli olmaları ile kullanıcılarımızdan tam not almaktadır. 

iPhone Telefon Kılıfı

iPhone telefon kılıfları, iPhone 11 Pro’dan iPhone XR’ye, iPhone X’den iPhone XS’e, iPhone 7’den iPhone XS Max’a kadar tüm telefon modelleriniz için simli, renkli tasarımları ile burada! Ayrıca popsocket kılıflarda tarzına uygun yüzüklü tasarımları ile sevdiğiniz dizi ve filmleri telefonunuzdan izlemenizi kolaylaştırmak için sizlerle . iPhone telefon kılıflarımız, malzeme yapıları ile silikon ve sert plastik (TPU)’dan üretilmiştir. Tüm telefon modellerinize ultra koruma sağlamaktadır.

Samsung Telefon Kılıfı

Samsung telefon kılıfları Galaxy A50’den Galaxy Note 10 Plus’a, Galaxy Note 9’dan Galaxy S9 Plus’a kadar tüm telefon modelleriniz için farklı ürün çeşitliliği sunmaktadır. Parmak izi bırakmayan, renkli tasarımları ile akıllı telefonlarınıza tam uyum sağlayan modelleri bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Huawei Telefon Kılıfı

Huawei telefon kılıfları Mate 20 Lite’tan, Huawei p20 Lite kılıfa, P30’dan Huawei P30 Pro’ya, P Smart 2019’a kadar tüm telefon modelleriniz için silikon ve sert plastik (TPU) malzemeden üretilmiştir. Renkli, yüzüklü modelleri ile göz dolduran tasarımlar telefonunuza kavuşmayı bekliyor.

Xiaomi Telefon Kılıfı

Xiaomi telefon kılıfları Mi 9 Lite’tan Redmi Note 7-8’e ve Redmi Note 8 Pro’ya kadar tüm telefon modelleriniz için renkli buton tasarımları ve parmak izi bırakmayan yüzeyi ile dikkat çekmektedir.

Oppo Telefon Kılıfı

Oppo telefon kılıfları Oppo Reno’dan Reno 2 ve Reno 2Z’ye kadar tüm telefon modelleriniz için rahatça kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. 

Bu kategoride yer alan bilgiler ışığında, telefon modelinizi hemen monofiyat.com’dan seçin, beğendiğiniz modeli tarzınıza uygun olacak şekilde belirleyerek satın alın! Telefonlarınızı güvende tutmak ve korumak için telefon kılıfı almanız gerektiğini unutmayın!

Telefon Kılıfı Fiyatları

Cep telefonu marka ve modelinize göre değişkenlik gösteren MF Product telefon kılıfları, farklı fiyat aralıklarındadır. 

Siz de hemen Monofiyat.com’u ziyaret edin, hayal gücünüzün ötesinde tasarımlarla kendinizi mutlu edin!

 

 

Scroll Top