facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Gerçek Kablosuz Kulaklıklar ile Müziğin Ritmini Yakalayın!

Tasarımları ile dikkat geçen ve hareketli yaşam tarzına en iyi şekilde uyum sağlayan TWS kulaklıklar, gün boyu özgürce müzik dinleme keyfi sunuyor. Yüksek kaliteli ses performansı, telefona gelen çağrıları yanıtlama ve hareket kabiliyetini kısıtlamama gibi özellikleri bu kulaklıkları son zamanların en popüler ürünleri arasına sokuyor. Hızlı ve kolay bağlantı özelliği, şarj üniteli tasarımları sayesinde pratik şarj imkanı TWS Bluetooth kulaklıkları tercih etmemizin başında geliyor.

TWS Kulaklık Nedir?

TWS kulaklık, İngilizce “True Wireless Stereo” kelimesinden kısaltılmış olup, kablosuz stereo Bluetooth kulaklık anlamına gelmektedir. Tws Kulaklık, kulağınızın kıkırdağına doğrudan baskı yapmayan, taşınabilirlik açısından kolaylık sağlayan, son teknoloji ile üretilen kulaklık modelleri arasında yer almaktadır. Bu ürün, kablosuz olma avantajı ile günümüzde ayrı bir öneme sahiptir. Kablo kopması, karışması derdi ile uğraşmadan gün içerisinde kulaklığınızı rahatlıkla kullanmanıza imkan tanır. Dokunmatik kontrolleri sayesinde, telefonunuzu elinize almanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Çip Teknolojisi ile Yükselen Trend!

Çip teknolojisine bağlı olarak günden güne yenilenen, kablosuz stereo ana hoparlöre (akıllı cihazlarımızdan birine) bağlanır. Daha sonra ana hoparlör Bluetooth bağlantısı ile yardımcı hoparlöre bağlanır ve cihazın stereo kalitesinde ses üretmesine yardımcı olur.

Bluetooth Nedir?

Bluetooth, 1994 yılında Ericsson firması tarafından kullanılan, kablosuz ağ üzerinden cihazlar arası iletişim kurarak veri aktarımı yapılmasını sağlayan teknoloji olarak hayatımıza girmiştir. Bluetooth hem hızlı hem de pratik olması nedeni ile günümüzde de teknolojik ürünlerin çoğunda tercih edilmektedir.

Spor yaparken, telefon ile konuşurken, hafif yürüyüşlerimizde, film izlerken hayatımızın her alanında akıllı cihazlarımızın en önemli aksesuarları arasında yer alan kulaklıklarımız, teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok yeni bluetooth kulaklık modelini de hayatımıza dahil etmektedir. Bunlardan biri olan TWS Bluetooth Kulaklıklar, bluetooth kulaklık çeşitlerinin en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır.

TWS Kulaklık ile Gerçek Stereo Deneyimi Yaşayın! 

Kablosuz Bluetooth kulakların en iyisi olarak değerlendirilen TWS Kulaklık ile stereo deneyimini, doğal ses kalitesini kulaklarınıza yeniden yaşatacaktır.

 TWS Bluetooth Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  •         Bağlantı teknolojileri

Bu ürünler, kablosuz olmalarından dolayı, sahip olduğu Bluetooth teknolojisi önemli bir yere sahiptir. Teknolojik cihazınıza bağlı olarak, aktarım ve bağlantı stabilitesi için günümüzde kullanılan versiyonları kullanmanızı öneririz.

Şimdiye kadar kullanılan Bluetooth versiyonları; 1.0, 2.0, 3.0, 4.0, 4.1, 4.2 ve son olarak 5.0’dir.

Günümüzde kullanılan Bluetooth versiyonları; 4.1, 4.2, 5.0’dir.

  •         Menzil (Bluetooth Mesafesi)

Akıllı cihazınız, her ne kadar kablosuz bağlantıyı desteklerse desteklesin, ne kadarlık mesafede bağlantıyı desteklediği önemlidir.

  •         Batarya süresi

Li-ion bataryaya sahip bu ürünlerin ne kadar süre ile çalıştıkları da önemlidir.

  •         Ses deneyimi

İyi bir kulaklık seçimi, her zaman daha iyi bir ses deneyimi sunacaktır. Tws kablosuz kulaklığınızın, sunduğu frekans aralığını, bas ve tiz seslerini kısacası satın alacağınız TWS Bluetooth kulaklığınızın teknik özelliklerini mutlaka kontrol etmelisiniz.

Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Tws kulaklık özellikleri ile doğru orantılı kablosuz teknolojiye sahip olduklarından dolayı, kablolu kulak içi kulaklıklara göre daha değişken fiyat aralıklarına sahiplerdir.

Hareket halindeyken göze çarpmayan bir kulaklık modeli arıyorsanız, Tws Kulaklık modelleri Monofiyat ile bir tık ötenizde!

Scroll Top