facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Android TYPE-C Kablolar

USB TYPE-C kablolar, telefon aksesuarları içerisinde önemli çevre birimlerindendir. Telefonunun şarj ihtiyacını karşılamak ve veri aktarımını sağlamak için Android telefonlarda TYPE-C kablo modelleri tercih edilir. MF Product Android kablolar, güvenli şarj dolumu ve veri aktarımı ile bu kategoride uygun fiyat avantajları ile sizlerle!

Kolay taşınabilir ve dayanıklı TYPE-c şarj kabloları ile tanışmak için hemen ürünlerimizi incelemeye başlayın!

Type-C Şarj Kablosu Nedir?

Type-C şarj kablosunu akıllı cihazlarınızı şarj etmek ve alıcıdan vericiye veri transferlerini yapabilmek için kullanabilirsiniz. Samsung, Huawei gibi akıllı telefonlarını, tabletlerini şarj etmene yardımcı olacak Type-C şarj kablosu ve USB-C data kablosu olarak bilinirler. Bu kabloyu, USB-C bağlantı noktasına sahip akıllı cihazınızı, standart bir USB bağlantı noktasına sahip bir şarj cihazınıza veya bilgisayarınıza bağlayarak da kullanabilirsiniz.

TYPE-C Kablo Modelleri

USB-C telefon ve tabletlerin teknolojiye bağlı değişmesiyle beraber kablo yapısı da minimal boyutlara taşınmaya başladı. Küçük konnektör ucu, ince bir mobil cihaza sığacak kadar küçük, aynı zamanda diz üstü bilgisayarlarınızda istediğiniz tüm çevre birimlerini bağlamak için 2.4 Amper değeri ile yeterince güç sağlayacak özelliklerle donatıldı.

USB-C şarj kablosu, hızlı şarjı destekleyen şarj adaptörlerinde daha verimli çalışmaktadır. USB-C hoşunuza gidecek birçok imkan sunar. Tersine çevrilebilir bu nedenle telefonunuza hızlı şarj kablosu Type-C takarken doğru yönü kontrol etmek zorunda kalmazsınız.

En iyi Type-C şarj kablosu modelleri için doğru adrestesiniz!

Type-C Kablosu Çeşitleri Nelerdir?

Telefon aksesuarları kategorisinde yer alan Type-C data ve şarj kablosu, kablo uzunlukları kullanıcı alışkanlıklarına göre değişkenlik göstermektedir. Kullanıcı alışkanlıklarınıza göre tüm kablo uzunluklarını gözeterek, Type-C kablolarını 20 cm, 30 cm, Type-C kablo 1m, 1.2 metre, Usb-C şarj kablosu 2 metre olarak çeşitlendirdik. Android Type-C şarj kabloları tarzınıza uygun olarak yassı, örgülü kablo tasarımlarına sahiptir. Ayrıca ledli şarj kablosu Type-C, ledli şarj kablosu USB-C tasarımları da bulunmaktadır. Metal başlıkları, TPE kaplamaları ile de dayanıklı formları ile dikkat çekmektedir.

Type-C Kablosu Fiyatları Nedir?

Type-C şarj kabloları kablo tipleri ve yapılarına göre değişkenlik gösterebilir. Teknoloji geliştikçe ve zaman geçtikçe USB-C her türden cihazda görülmeye başlayacak. Şimdilik Type-C şarj kabloları 24 pinli olarak üretilmektedir.

Peki son zamanlarda sıklıkla karşılaştığımız USB-C şarj kablolarının pin değeri ne demektir?

Pin değeri aslında enerji, topraklama ve veri senkronizasyonunu ifade etmektedir. USB-C konnektörünü akıllı cihazınıza nasıl takmış olursanız olun, güç ve veri sinyallerini akıllı cihazınıza doğru olarak yönlendirecektir.

Siz de hemen www.monofiyat.com adresi üzerinden 24 pinli Type-C şarj kablosunu hızlı teslimat ile satın alın!

 

Scroll Top