facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Gün içinde o kadar çok elektrikli cihaz kullanıyoruz ki priz yetersizliği veya sıkıntısı maalesef kaçınılmaz olabiliyor. Elektrik prizi ihtiyacını karşılayan grup prizler ve uzatma kabloları pratik kullanımları ile hayatımızı kolaylaştırıyor. Bulunduğunuz ortamda tek bir priz var ve sizin birden fazla elektronik aleti çalıştırmanız gerekiyorsa 3’lü uzatma kabloları size yardımcı olabilir. Farklı özelliklere sahip ara kablolar akım korumalı yapıları ile size güvenli bir kullanım sunar. İstediğiniz yere kolayca konumlandırabileceğiniz MF Product çoklu prizler USB çıkış kanalları ile de adaptörünüz olmadan elektrik enerjisinden faydalanmanıza destek olur. Elektrik enerjisini bulunduğunuz alana ulaştırmak için en iyi seçenek olan uzatma kablolarına avantajlı fiyatlarla sahip olmak için hemen ürünlerimizi incelemeye başlayın.

Uzatma Kablosu

Kablo, üzeri yalıtkan madde ile kaplı metalik iletken tele denmektedir. Elektrikli cihaz kullanımının artmasıyla beraber elektrik prizlerinin yetersiz kalmasından dolayı, grup uzatma kabloları üretilmeye başlanmıştır. Evimizde, iş yerlerimizde sıklıkla tercih ettiğimiz, 3’lü, 6’lı, 15 metrelik, 50 metrelik uzatma kabloları ile elektrik ihtiyacımızı rahatlıkla karşılayabilmekteyiz.

Akım Korumalı Uzatma Kablosu

Prize gelen yüksek gerilime sahip elektriği yalıtarak, priz üzerinde takılı cihazları yüksek gerilimden korumaya yardımcıdır. Örnek vermemiz gerekirse; prizin maksimum güç değeri 2000W ise, 2400W bir cihaz taktığınızda, Akım Korumalı Priz gücü kesecektir. Bir diğer önemli değer, Akım Korumalı Priz seçerken jule değeridir. Jule; prizin yüksek voltajda kaç birime kadar dayanabileceğini belirtir. Jule değeri yüksek olursa, prizin ömrünü uzatacaktır.

Uzatma Kablosu Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle; akım kapasitesine göre, kullanım yapılmalıdır. Uzatma Kablosu çeşitli cisimlerle temas edecek şekilde kullanılmamalıdır. Her türlü tehlikeye karşı, halıfleks gibi döşemelerin altına konulmamalıdır. Ezilme, bükülme, kırılma gibi hasarlı kablolar güvenliğiniz nedeni ile kullanılmamalıdır. Su ve nemden uzak tutulmalıdır. Evinizin ve ofisinizin elektrik kapasitesine uygun kablo kullanılmalıdır.

Uzatma Kablosu Fiyatları

Uzatma kablosunun fiyatları priz sayısına, kablo uzunluğu ve kablo çeşidine göre farklılık gösterebilir. Ofisinize, evinize uyumlu ürünleri seçerken geniş ürün çeşidi ile MF Product Uzatma Kablolarını göz atmanızı öneririz. MF Product Uzatma Kabloları MF güvencesi ve garantisi ile daima sizinle! MF Product Akım Korumalı Prizler aynı zamanda duvara monte edilebilmektedir.

MF Product Uzatma Kabloları avantajlı fiyatlar ve geniş ürün çeşidi ile Monofiyat’ta!

 

 

 

 

Scroll Top