facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Toplam 12 adet ürün bulundu.

Xiaomi Cep Telefonu Ekran Koruyucu

Telefonun ekranını şeffaf bir şekilde kaplayan ekran koruyucular, her ne kadar ince yapıları ile savunmasız gibi görünse de aslında çok önemli bir işlev görüyor. Telefonunun akıllı fonksiyonlarını yerine getirdiği dokunmatik ekranlar hassas yapıları ile dış etkenlerden kolayca etkileniyor. En basitinden çantanda birlikte taşıdığın anahtarlığının sert bir baskısı ekranın çizilmesine yol açabiliyor. Telefonun ufak tefek kazalarla elinden düşebiliyor. Tüm bu durumlar ekran koruyucun yoksa, ekranın çizilmesi veya çatlaması gibi olumsuz sonuçlara sebep oluyor.

Telefonunu küçük kazalar ve olası darbelerden koruyacak MF Product koruyucular, Xiaomi kullanıcılarını bekliyor. Xiaomi cep telefonun için ekran görüntüsünü etkilemeyecek, dayanıklı ekran koruyucular her modele uygun ürün çeşitliliğiyle sizlere sunuluyor.

Xiaomi Ekran Koruyucu Modelleri

Koruyucu modelleri klasik temperli cam ekran, renkli ekran ve TPU malzeme gibi çeşitlerde olabiliyor. Ekranı tam kaplayan ekran koruyucularımız her modele uygun kenar kesimleri ile mükemmel koruma sağlıyor. 0.3 mm kalınlığa sahip olan ekran filmlerimiz, telefon kullanımını hem daha güvenli bir hale getiriyor hem de ekranınızın dokunmatik hassasiyetini etkilemiyor.

Tüm ekran koruyucularımız uygulama kiti ile birlikte geldiği için kolayca telefona uygulanabiliyor. Yalnızca uygulama öncesi şuna dikkat etmek gerekiyor:

  •        Telefonunuzu toz ve kirlerden iyice temizlemek.
  •        Ekran koruyucuyu doğru şekilde hizalamak.
  •        Oluşabilecek hava kabarcığı vb. durumlar için ise temizleme kitinizi kullanarak düzeltmeleri yapmak.

MF Product Ekran Koruyucular ile Telefonun Güvende!

Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T, Xiaomi Mi 9 Lite, Xiaomi Redmi Note 7 ve daha fazlası için aradığın kılıf ve koruyucular uygun fiyat avantajlarıyla burada. Telefonunuzun görüntü kalitesini hiçbir şekilde bozmayan ve ekranın ilk günkü pürüzsüzlüğü ile kalmasını sağlayan kırılmaz ekran koruyucular için hemen alışverişe başlayın!

Scroll Top