facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Toplam 3 adet ürün bulundu.

Önemli bir bilgisayar donanımı olan yazıcılar, bilgisayar üzerinde çalıştığımız belgeleri çıktı almak için en iyi araçlardır. Bu çıktı alma işlevinin çalışabilmesi için bilgisayar ve yazıcı arasında bağlantı kurulmalıdır. Bu bağlantıyı sağlayan printer kabloları, cihazlar arasındaki bağlanma ihtiyacını en profesyonel şekilde çözer. Yazıcı ve bilgisayar arasındaki iletişimi sağlayan USB yazıcı kablolar farklı uzunluk seçenekleri ile burada sizleri bekliyor. Kesintisiz veri iletimi için mükemmel çözüm MF Product yazıcı kabloları! Çıktılarınızı güvenle almak için hemen alışverişe başlayın.

Yazıcı Kablosu Nedir?

Yazıcı, elektronik ortamda yer alan tüm verileri grafik veya metin olarak bir kağıt üzerine işleyen cihaza denmektedir. Yazıcı kablosu ise; elektronik ortamda yer alan tüm verilerin transferini sağlamak için bilgisayarınıza takılır, yazıcı ve bilgisayar arasındaki bağlantı tamamlandıktan sonra yazıcınız kullanıma hazır hale gelir. Kullanım alan genişliğinize bağlı olarak yazıcı kablosu 5 metreden 15 metreye kadar aralıklarda üretilmektedir. Tüm yazıcı modellerine uygun olarak üretilen MF Product Yazıcı Kabloları ile yazıcınızı bilgisayarınıza sorunsuz şekilde kurmanız artık çok kolay olacaktır. MF Product Printer Kablosu modellerini avantajlı fiyata yakalamak için, Monofiyat’ı kontrol etmeyi unutmayın!

Printer Kablo Bağlantıları

Yazı kabloları işletim sistemlerine göre ikiye ayrılmaktadır. Her bilgisayarda her iki kablo girişi de bulunmaz bu nedenle dikkat etmeniz gereken noktaları inceleyeceğiz. Yazıcı tercih ederken bu noktaları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

  •  Usb Yazıcı Kablo Bağlantısı

Tarayıcı, kamera gibi farklı cihazların ortak bir bağlantıyla yazıcıya bağlanmasını mümkün kılmaktadır. Yazıcınıza farklı cihaz bağlantıları da sağlayacaksanız eğer, usb kabloyu destekleyen işletim sistemli yazıları tercih etmeniz gerekmektedir. Yazıcınızı yanlış bağlanması durumunda, özelliklerin bazıları çalışmayabilir ya da yazıcınız hiç çalışmayabilir.

  •  Paralel (LPT) Yazıcı Kablo Bağlantısı

Yazıcıları bağlamak için, kullanılan kablo türüdür. Nokta vuruşlu yazıcılarda, LPT bağlantısı olabilir.  Yazıcı alırken, yazıcınızın kablo bağlantısını kontrol etmeniz önemlidir. Kablonuz yazıcı ile uyumlu değilse, yazıcı karakterleri farklı basabilir veya hata mesajları alabilirsiniz.

Dijital Sinyal Bütünlüğünü Korumanıza Yardımcı!

Temas sorunu ile karşılaşmayacağınız MF Product Printer Kablolar ile sinyal kaybınız ortadan kalkacaktır. Dijital sinyallerin bütünlüğünü korumanıza yardımcı olacak MF Product Yazıcı Kabloların fiyat avantajları sağlam ve esnek tasarımları ile yazıcılarınız her zaman güvende olacak.

Siz de Monofiyat sitesi üzerinden MF Product Printer Kablo siparişi verin, güvende kalın!

 

 

 

Scroll Top